Черговий конкурс «Бобер» завершено!
Переглядайте наш сайт!

Контактна інформація

Контактна інформація

ДО УВАГИ ЛОКАЛЬНИХ КООРДИНАТОРІВ КОНКУРСУ!ПЕРЕГЛЯДАЙТЕ НАШУ WEB-СТОРІНКУ ТА ПОШТОВІ СКРИНЬКИ, ВКАЗАНІ ВАМИ ПІД ЧАС ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЇ.
ЧИТАЙТЕ УВАЖНО ВСІ НАШІ ЛИСТИ ТА РЕТЕЛЬНО ЗНАЙОМТЕСЬ ІЗ ФАЙЛАМИ, ЩО ДОДАЮТЬСЯ ДО ЛИСТІВ.
Уважно читайте інструкцію із заповнення онлайн-форми!


ДИВ. СПИСОК ПОДАНИХ ЗАЯВОК (подана заявка може відобразитись орієнтовно через 5 хвилин; можливо, слід буде оновити сторінку натисканням F5 чи CTRL+R)
12 серп. 2013 р.

ПЛАКАТ КОНКУРСУ «БОБЕР-2013»

ЗАВАНТАЖУЙТЕ ЗОБРАЖЕННЯ ПЛАКАТА КОНКУРСУ «БОБЕР-2013»
(2 примірники на одному аркуші, jpeg-файл, 3.54 Mb)

ЗАВАНТАЖУЙТЕ ЗОБРАЖЕННЯ ПЛАКАТА КОНКУРСУ «БОБЕР-2013» 
(1 примірник на одному аркуші, png-файл, 2.46 Mb)


Можна самостійно видрукувати (замовити в центрах оперативної поліграфії, які надають послуги з кольорового друку) необхідну кількість таких плакатів (постерів) у зручному форматі для використання в навчальних закладах.


Звертаємо увагу на те, що оскільки в нашій області працює регіональний оргкомітет конкурсу, то з усіх питань щодо проведення конкурсу «БОБЕР» на Одещині слід звертатись саме в Одеський регіональний оргкомітет (див. вище контактні телефони та електронну адресу odessabober@nm.ru). Заявки подаються в онлайн-режимі через нашу web-сторінку.
Центральний оргкомітет (м. Львів) розглядає тільки зведені матеріали, подані регіональними оргкомітетами. 

Протягом вересня видруковані плакати конкурсу для шкіл, які братимуть участь у змаганні, можна буде отримати в Рішельєвському ліцеї (на вахті, у будні дні в робочий час). Просимо взяти до уваги те, що кількість плакатів, наданих нам Центральним оргкомітетом, є обмеженою.