Черговий конкурс «Бобер» завершено!
Переглядайте наш сайт!

Контактна інформація

Контактна інформація

ДО УВАГИ ЛОКАЛЬНИХ КООРДИНАТОРІВ КОНКУРСУ!ПЕРЕГЛЯДАЙТЕ НАШУ WEB-СТОРІНКУ ТА ПОШТОВІ СКРИНЬКИ, ВКАЗАНІ ВАМИ ПІД ЧАС ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЇ.
ЧИТАЙТЕ УВАЖНО ВСІ НАШІ ЛИСТИ ТА РЕТЕЛЬНО ЗНАЙОМТЕСЬ ІЗ ФАЙЛАМИ, ЩО ДОДАЮТЬСЯ ДО ЛИСТІВ.
Уважно читайте інструкцію із заповнення онлайн-форми!


ДИВ. СПИСОК ПОДАНИХ ЗАЯВОК (подана заявка може відобразитись орієнтовно через 5 хвилин; можливо, слід буде оновити сторінку натисканням F5 чи CTRL+R)
7 серп. 2012 р.

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ОНЛАЙН-ЗАЯВОК ВІД ОСЕРЕДКІВ ОДЕЩИНИ


УВАГА!

ЗАЯВКИ ВІД НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ (ОБ'ЄДНАНЬ ЗАКЛАДІВ) ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДБУВАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ ЧЕРЕЗ САЙТ ОДЕСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ОРГКОМІТЕТУ.

Заявка подається тільки локальними (шкільними, районними, об'єднання шкіл тощо) координаторами конкурсу "Бобер".

Останній день подання заявки — 20 жовтня 2012 р.

ПРОСИМО УВАЖНО ВСЕ ПРОЧИТАТИ Й РЕТЕЛЬНО ВИКОНАТИ!

1) Цього року мінімальний рекомендований оргвнесок становить 12 грн. Але до Львова (Фонд “Ліцей”) за кожного з учасників конкурсу слід перерахувати тільки 10 грн. (2 грн. відразу залишається в розпорядженні локальних координаторів) за наступними банківськими реквізитами (нагадуємо також, що, як правило, банки стягують за свої послуги 1-2% від суми, що перераховується): рахунок № 260050004560 у Львівському відділенні Укрексімбанку, МФО 325718, код 22360064. Отримувач: Благодійний фонд “Ліцей”.

ОБОВ’ЯЗКОВО вказувати призначення платежу — фразу “БЛАГОЧИННІ ВНЕСКИ — КОНКУРС «БОБЕР»” (більше нічого писати не треба!).

Перерахування здійснюється єдиним платежем (тобто спочатку зберіть оргвнески від усіх бажаючих взяти участь у конкурсі, а потім — зробіть перерахування).

2) Відразу після заповнення онлайн-форми заявки локальний координатор повинен зі своєї основної електронної адреси надіслати на електронну адресу odessabober@nm.ru як додаток відскановану (JPEG-файл або PDF-файл з роздільністю, що дозволяє прочитати текст на зображенні, але такою, щоб об’єм файла не перевищував орієнтовно 1 Мб) банківську квитанцію про перерахування необхідної суми оргвнесків.

Файл із зображенням банківської квитанції повинен мати назвою прізвище координатора (латинськими літерами).

3) Якщо подається заявка від більше, аніж однієї школи (тобто від об'єднання шкіл), то відразу після заповнення онлайн-форми заявки локальний координатор повинен зі своєї основної електронної адреси разом із зображенням квитанції надіслати на електронну адресу odessabober@nm.ru як додаток Excel-файл зі списком навчальних закладів, які входять до об'єднання шкіл.

Файл зі списком шкіл повинен мати назвою прізвище координатора (латинськими літерами) та слово LIST (наприклад, Petrenko_LIST).

4) Віконця форми, позначені "зірочкою" (*), є обов`язковими для заповнення (якщо принаймні одне з них виявиться незаповненим, онлайн-реєстрацію не буде завершено, і обов'язкові для заповнення віконця будуть виділені, щоб привернути Вашу увагу).

5) У випадку необхідності локальний координатор може подати онлайн-заявку з допомогою представників обласного оргкомітету безпосередньо в Рішельєвському ліцеї 16 та 17 жовтня 2012 р. з 14.00 до 15.30 (каб. 21). Під час цього можна буде також сплатити через обласний оргкомітет і оргвнески.