Черговий конкурс «Бобер» завершено!
Переглядайте наш сайт!

Контактна інформація

Контактна інформація

ДО УВАГИ ЛОКАЛЬНИХ КООРДИНАТОРІВ КОНКУРСУ!ПЕРЕГЛЯДАЙТЕ НАШУ WEB-СТОРІНКУ ТА ПОШТОВІ СКРИНЬКИ, ВКАЗАНІ ВАМИ ПІД ЧАС ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЇ.
ЧИТАЙТЕ УВАЖНО ВСІ НАШІ ЛИСТИ ТА РЕТЕЛЬНО ЗНАЙОМТЕСЬ ІЗ ФАЙЛАМИ, ЩО ДОДАЮТЬСЯ ДО ЛИСТІВ.
Уважно читайте інструкцію із заповнення онлайн-форми!


ДИВ. СПИСОК ПОДАНИХ ЗАЯВОК (подана заявка може відобразитись орієнтовно через 5 хвилин; можливо, слід буде оновити сторінку натисканням F5 чи CTRL+R)
7 серп. 2012 р.

ВСТАНОВЛЕНО РОЗМІР ВНЕСКІВ ДЛЯ КОНКУРСУ "БОБЕР-2012"


Центральний оргкомітет конкурсу "Бобер" повідомив, що розмір рекомендованого благочинного внеску за кожного з учасників становить у 2012/2013 навчальному році 12 грн. 

Термін “рекомендований” наразі означає, що локальні координатори разом, наприклад, з батьківськими комітетами, піклувальними, наглядовими радами у формі, не забороненій чинним законодавством України, можуть залучати на рівні своїх осередків конкурсу також і більші суми коштів (у тому числі — спонсорську підтримку). Зокрема для того, щоб для учнів відповідних закладів освіти передбачати нагородження додатковими подарунками, грамотами, влаштовувати інші привабливі для дітей заходи, пов’язані з конкурсом “Бобер”. Слід брати до уваги також і інші можливі організаційні витрати шкільних осередків конкурсу, що потребують залучення додаткових коштів у порядку, який не суперечить законодавству України. 

На рахунок Центрального оргкомітету (м. Львів, Благодійний фонд “Ліцей”) із залучених на місцях коштів за кожного учасника конкурсу слід перераховувати тільки 10 грн. із рекомендованих внесків. Відтак, у розпорядженні локальних осередків конкурсу за будь-які умови залишається певна сума — 2 грн. з кожного учасника (для забезпечення діяльності локального осередку конкурсу). 

Внески перераховуються на рахунок № 260050004560 у Львівському відділенні Укрексімбанку, МФО 325718, код 22360064. Отримувач: благодійний фонд “Ліцей”. ОБОВ’ЯЗКОВО вказувати призначення платежу — фразу “БЛАГОЧИННІ ВНЕСКИ — КОНКУРС "БОБЕР"”.